Plameneče zlo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plameneče zlo

Potomka Marka Neelstina hoče končati očetove namere ... Vendar so se tokrat tri čarovniške šole združile in se ji postavile po robu. Jim bo uspelo premagati ponovnega nasprotnika?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Hodniki

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 2:02 pm

Temačni hodniki med učilnicami in stolpi ter še marsičem so straha vzbujajoči. Po vseh hodnikih na stenah so portreti oseb, pomembnih za Bradavičarko. Lahko se ustaviš in celo pogovarjaš z osebami na njih.
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:20 am

Arwen je stopila na enega izmed hodnikov in se ozrla, če je kdo v bližini, nato pa pomignila Melory naj ji sledi, ko je prišla do vogala hodnika sej je ozirala na okoli in poslušala, če bo zaznala kakšne korake, nato pa se obrnila Melory in ji dejala " jaz bom hodiila ospredaj, ti pa hodi za mano in pazi na moj hrbet jaz pa bom na tvojega". Nato pa se je spolnila na karto, ki ji jo je podaril prijatelj, ki je včasih hodil na bradavičarko z roko je segla pod plašč in razočarano ugotovila, da jo nima prisebi, nato pa stopila naprej po naslednjem hodniku.

Leyla: Arwen, malo več ločil in pravopisa ne škodi!
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 2:04 pm

Melory ji je sledila in neprestano poslušala, če bo zaslišala kake korake. Vse je bilo tiho. Pretiho. Stopala je po prstih, da ni povzročala hrupa in poizkušala je biti neslišna. Zanimivo je bilo, da prav to noč ni bilo nobenega. A morda je kdo bil? Melory ni bila sigurna in neprestano je tiho poslušala in sledila Arwen. Nenadoma se ji je zazdelo, da sliši korake, a ni bila prepričana.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 6:51 pm

Arwen je prispela na tretji hodnik, ko se je sunkovito ustavila zaslišala je korake a ni vedela iz karete strani prihajajo. Obrnila se je k Melory in ji zašepetala " nekdo je na tem hodniku ali pa prihaja za nama vsekakor morava biti previdni " in se začela uzirat stopila je do vogala hodnika in pokukala in res tam je bil ali bila ena spolzgadovka spola ni mogla določiti saj je gledal/a v tla videla je samo grb, počasi je privlekla palico na plano in čakala v zasedi na pravi trenutek.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 8:02 pm

Melory je tudi pogledala za vogal, a še pravi trenutek se je spet ozrla nazaj in zagledala še enega spolzgadovca, ki je na plano privlekel palico in se je očitno jima splazil za hrbet. Jezno je na plano privlekla palico in ga izzivalno gledala v oči, ni ga poznala, a dovolj je bil grb na njegovem plašču. Stala je tako, da je zakrivala Arwenin hrbet in bila je pripravljena na obrambo in boj. Izgledalo je, da oba ona in spolzgadovec čakata, da drugi začne ali naredi napako.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 9:41 pm

Arwen se je nenadoma obrnila in zagledala, da se bo Melory spopadla z enim od spolzgadevcov. Odločila se je, da bo izvala tistega, ki ga je zagledala za vogalom pogumno je stopila nekaj korakov naprej natopa dejala "ej ti tam" spolzgadovec se je obrnil in stopil bližje njej ocenila je, da je starejši vendar ne veliko na plano je potegnila palico in ga pogledala v oči, ter dejala " čas je, da ti in tvoji prijatelji plačate ".
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 9:53 pm

Melory ni nameravala imeti govora, a jo je spolzgadovec prisilil, saj ji je posmehljivo rekel: "Ne boš zbežala?"
"Ph.." je prhnila Melory in odvrnila: "Zakaj, da me potem zadaneš v hrbet? Kaj pa misliš, da sem?" je zaničljivo zasikala in odbila kletev, ki jo je vanjo poslal spolzgadovec.
"Bolj se potrudi." mu je zaničljivo rekla in še vedno stala s palico v pripravljenosti, odločila se je, da ga bo najprej malce zživcirala, tako, da bo zgolj odbijala kletve, ne pa tudi napadala. Čakala je in ga izzivajoče opazovala. Spet je nadnjo poslal kletev, a jo je zopet odbila in to se je nekajkrat ponovilo. Spolzgadovec je že postajal bolj jezen in Melory se je zadovoljno smehljala.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:14 pm

Arwen in spolzgadovec sta hodila v krogu in se gledala iz oči v oči. Bila sta v pripravljenosti in čakala je, da bo on prvi napadel in končno se je dvoboj začel, spolzgadovec jo je napadel s kletvijo križanih a se je izmaknila, nato pa je vanjo zagnal še nekaj drugih kletev in vse je uspešno odbila ali pa se jim izmaknila. Spolzgadovec ji je zaničljivo rekel " saj sploh nisi tako grda, zato te bo škoda ubiti" Arwen se je zaničljivo zasmejala in dejala " ubiti, haha ti me ne moreš ubiti " nato pa je vanj uspešno zagnala neko kletev.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:30 pm

Melory je spolzgadovcu namenila zdolgočasen pogled: "Mislila sem, da ste spolzgadovci malce bolj zahtevni. Res si me razočaral. pričakovala sem večji izziv."
Ob teh besedah je spolzgadovec ponorel in izstrelil najhujšo izmed vseh možnih kletev, zelen curek svetlobe je za las zgrešil Melory in ta se je posmehnila: "Ojoj, fantek se je razjezil. Rabiš robček?" nato pa se je navidez užaljeno namrdnila: "Poizkušal si me ubiti...Pa tako dobro nama je šlo." se je še nasmehnila. Spolzgadovcu pa je dokončno prekipelo in je vanjo izstrelil vse možne kletve, ki jih je poznal. Z lahkoto jih je odbijala in se izmikala tistim, ki jih je bilo nemogoče odbiti.
Končno je bil Spolzgadovec ves zadihan in Melory se mu je še vedno smehljala: "Veš, če me ni bi napadel s tisto grdo kletvico, potem bi jaz bila zdaj prijazna do tebe." zavzdihnila je in rekla: "A zdaj nimam več druge možnosti..."
Dvignila je palico in v njega izstrelila eno samo kletev. Spolzgadovec je padel po tleh in popolnoma mirno obležal. Melory je odšla do njega in ga brcnila: "Res smešno, on e je napadal z vsemi možnimi stvarmi, jaz pa ga samo ohromim. Preveč sem prijazna."
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:40 pm

Arwen je slučajno pogledala nazaj in zagledala curek zelene svetlobe videla je, da je Melory le za las zgrešil in se mu je bila prisiljena tudi sama odmakniti, pogledala je proti svojemu nasprotniku, ki se je izmaknil kletvici in je vanjo zagnal neznano kletev. Zadela jo je v ramo in Arwen se je razjezila in vanj pognala kletev spolzgadovca je vrglo po tleh. Nato pa je počasi stopila, do njega in rekla " škoda pa tako dobro sva se ujela pa še kr luštn si sam razjezil si me in vrnala ti bom" nato pa ga je uhromila. Pogledala je proti Melory in videla, da je tudi ona ohromila spolzgadovca s katerim se je dvobojevala.


Nazadnje urejal/a Arwen Undomiel Pon Apr 07, 2008 9:29 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:50 pm

Melory je vedela, da se ni popolnoma izživela nad spolzgadovcem, zato ga je brcala in zrvaen mrmrala: "To je za vse kletve... kletev križanih... pudingastih nog.... hromi... nintendo... " in tako dalje je mrmrala, dokler ni prišla do zadnje, ko mu je namenila najmočnejšo brco: "..in avada kedavra... to je azto, ker si me hotel ubiti!" je jezno sikala, medtem ko mu je namenila zadnjo močno brco.
Obrnila se je k Arwen in se nasmehnila, kot da se nič ni zgodilo: "Kako zanimiva noč..." je zasanjano rekla in se smehljala, bila je dobre volje in hotela je še koga razjeziti, a nikjer ni bilo nobenega spolzgadovca, ato je bila malce slabe volje.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:56 pm

Arwen je pokleknila k uhromljenemu spolzgadovcu in mu rekla " res obžalujem ampak to je zato, ker me nisi spoštoval saj veš lady po imenu me lahko kličejo samo prijatelji, profesorji in tisti, ki so mi najbližje tisti, ki pa me hočeje ubiti pa morajo spoštovati moj naziv" in se mu pri tem nasmehnila in ga močno brcnila v rebra, nato pa še dodala " žal mi je ni nama bilo usojeno skupno življenje " pri tem pa se narejeno žalostno nasmehnila saj je bilo v njej vse polno veselja. Ujela je Meloryn nasmeh in pogled in ji ga tudi sama vrnila , nato pa se je ustala in ji stopila enopar korakov nasproti.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 10:59 pm

"Zanimivo. Danes je prav super noč, zdi se mi, da bi morala to večkrat početi. Ampak samo če me napadejo." se je zasmejala Melory in pogledala skozi okno, kjer je bilo že malce svetleje. Kmalu bodo začeli profesorji tekati naokoli in težko se bo izgniti vprašanjem, a to je ni brigalo.
"Upam, da se to večkrat ponovi." je še dodala in na obrazu se je zarisal skorajda zloben nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:05 pm

Arwen jo je pogledala in se začela smejati. " Milim, da bo danes ponoči mislim pol kasneje saj je sedaj že drug dan vse zastraženo" pri tem pa se še kar smejala. " Najbolje bo, da se malo umaknema od teh spolzgadovcev, da grma na kateri drug kraj. In že razmišljala kam bi lahko šle in ni jo nič brigalo, če jo bo spolzgadovec zatožil saj se lahko izgovori na kakšen način, saj ni bila edina ponoči na hodniku kaj je pa on delal, nič drugega kot oprezal za novimi žrtvami si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:09 pm

Melory se je nasmehnila in rekla: "Kam pa bi šli?" pogledala je naokoli in se nečesa spomnila. Zvlekla je enega spolzgadovca k drugemu in se odločila, da če njo kdo kaj vpraša, da bo rekla, da sta se verjetno sama med seboj napadla in sta mogoče imela privide. vsekakor pa bosta malo začudena, ker bosta ležala drug poleg drugega in to jo je bolj veselilo.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:16 pm

Arwen je pogledala na uro in videla, da je ura že šest zjutraj. "Hm... lahko greva v veliko dvorano saj bo kmalo zajterk, lahko greva na katerega izmed stranišč, druga pa se ne spolnem več" nato pa je pomagala zvleči spolzgadovca k drugemu. Pri tem pa se je spolnila, da bi ju lahko malo naštimali, da bi izgledala smešno in bi se jima vsi smejali. Pobrskala je po žepu plašča in ven potegnila šminku in mlajšemu od spolzgadovca namazala usnice nato pa jima je prepletla prste na rokah, da sta bila videti koda, da se držita za roke in se poljubljata, pri tem pa izbruhnila v smeh.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:21 pm

Melory se je zasmejala in se spomnila nečesa. Sklonila se je k spolzgadovcema in vzela rob svojega plašča in malo razmazala šminko, da je bilo bolj prepričljivo, nato je pogledala, če se na robu kaj pozna. Na srečo se ni in veselo se je nasmehnila: "Če greva v veliko dvorano, bova sedeli posebaj in jedli. Si lačna?" se je nasmehnila in nato rekla: "Mogoče bi lahko še kam šli po šoli preden greva na zajtrk. Wc-ji se zdijo vredu, mogoče tudi kakšna knjižnica, kjer ne bi bili sumljivi." vedela je, da je knjižničarka že vstala in že ureja svoje ljube knjigice.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:25 pm

Arwen se je zasmejala in rekla " dobra ideja sedaj sta videti kot fant in punca" . Spolzgadovca sta se ji zdela tako smešna in vesela je bila, da sta jima podkurile. " Hm nisem pretirano lačna lahko, bi se še sprehodili kam, misli, da bo knjižnica najboljši prostor" in se nasmehnila, nato pa se je še nečesa spomnila in dejala " mislim, da bi si moralne vzeti nekaj za v spomin od teh dveh podgan tukaj na tlih in pratako bi jima mogle postiti nekaj za v spomin" nato pa si žačela ogledovati svojega uhromljenega spolzgadovca.


Nazadnje urejal/a Arwen Undomiel Ned Apr 06, 2008 11:35 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:33 pm

Melory se je takoj spomnila kaj bo naredila. Odšla je do spolzgadovca in mu iz plašča iztrgala grb in ga veselo spravila v žep nato pa se je zasmejala in spremenila podobo, da je postala grozno podobna spolzgadovcu in rekla: "S tem grbom se bom lahko pretvarjala, da sem spolzgadovka ali spolzgadovec." šele takrat se je namreč spomnila na svojo moč, kii jo je redko uporabljala.
Spet se je spremenila nazaj in si z roko šla skozi lase: "kaj naj pustim za spomin?" se je namrščila, a nič ji ni prišlo na pamet.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:38 pm

Arwen je naredila enako kod Melory za spomin pa mu je nameravala pustiti prstan, ki ima vgrafirano njeno ime vsejeno ji je bilo, če jo dobijo važno, da se je zabavala. Nato pa jo je zapeklo v rami in od bolečine je bila prisiljena poklekniti nato pa je dejala " mislim, da bi najprej lahko šle do anbulante, saj me je ta podlasica spolzgadja pošteno zadela v ramo " in se je šele zdaj zavedela bolečin, ki so bile tako hude.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:40 pm

Melory je takoj pokimala in se odločila, da ne bo pustila nič drugega v spomin, kot pergament na kateremu je pisalo: Pazi se, drugič bo huje!. Pergament je spolzgadovcu dala v žep in nato je podprla Arwen in skupaj sta se odpravili proti ambulanti, ker je Melory razumela, da Arwen zelo boli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hodniki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hodniki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Plameneče zlo :: Arhivi :: Arhiv 1.-
Pojdi na: