Plameneče zlo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plameneče zlo

Potomka Marka Neelstina hoče končati očetove namere ... Vendar so se tokrat tri čarovniške šole združile in se ji postavile po robu. Jim bo uspelo premagati ponovnega nasprotnika?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Knjižnica

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:49 pm

Velika knjižnica kjer kraljuje madam Monockell. Vrste knjig se kopičijo na policah, v omarah, nekaj jih je razmetanih tudi po mizah ... Tu najdete vse, od učbenikov, do lahkih knjig, učencem pa je proepovedano zahajati na prepovedani oddelek, vendar se tega pravila skoraj nihče ne drži.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeTor Apr 29, 2008 9:54 pm

Arwen se je sprehajala po hodnikih, ko se je spolnila. da letos v knjižnici sploh še ni bila. Odpravila se je proti knjižnici in ko je vstopila se je že zatopila v iskanje zanimivih knjigo raznih zanimivih urokih, s katerimi bi lahko pozabavala na spolzgadovcih. Na eni izmed knjižnih polic je našla zelo debelo ter veliko knjigo z naslovom ' Uroki za zabavo ' . Hitro jo je odprla in začela brati. Prelistala je kazalo in začela brati prvo poglavje.
Ko je prebrala prvo poglavje pa je zaslišala koraki, ki so se ji približovali in zagledala je eno izmed Gryfondomovk, ki se ji je zdela zelo znana. Šele ko je razločno videla njen obraz je opazila, da je to predstavnica Gryfondoma. " Živjo " jo je pozdravila.
Nazaj na vrh Go down
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeSre Apr 30, 2008 12:48 pm

Leyla je ležala na postelji in strmela v strop. Že nekaj časa ni imela za početi nič pametnega, razen tega, da se je prepirala s Sereno, ki jo je tudi imela že vrh glave. Zavzdihnila je in ošinila kup knjig na nočni omarici. Takrat se je spomnila, da bi jih morala nesti nazaj že prejšnji teden. Ko je skočila s postelje se je za nameček udarila še v nogo in tako je skakala po spalnici ter preklinjala in nekaj nerazločno mrmrala. Pograbila je knjige in stopila na hodnik.
V knjižnici je bila vrsta, ki se je vila od pulta do vrat zato je Leyla samo nemočno vzdihnila in ošinila svoj odsev v bližnjem oknu. Nasmehnila se je sama sebi in se premaknila za korak naprej. Zaletela se je v fanta pred sabo ter mu iz naročja zbila za celo torbo knjig. "Ojej, oprosti," se mu je opravičila, zamahnila s palico in knjige so mu same zletele nazaj v naročje. Od pulta jo je ločevalo še deset študentov in do takrat si je ogledala platnice knjig iz zbirke Obramba pred mračnimi silami, ki so bile nekoliko sumljivega, rdečkastega videza. Končno je prilezla do pulta in zvrnila bukve nanj. Madam Monockel jo je samo jezno ošinila, prečrtala njeno ime na seznamu in začaral knjige, da so poletele nazaj na police.
Ko se je obrnila je zagledala znano Beauxbatonko. "Živjo," ji je odzdravila in sedla nasproti nje. "Leyla sem ... ti pa si ... Arwen?"
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 1:56 pm

" Ja Arwen sem ja " se ji je nasmehnila. " Kakšna gneča, še dobro, da nimam nič za vrniti " knjig, ki jo je imela v roki je zaprla in pogledala Leylo. " Malo prebiram knjige z uroki. Saj veš malo se je treba pozabavati. Našla sem en super urok, ki ga bom v bljižni prihodnosti preizkusila na kakšnem Spolzgadovcu " se je glasno zasmejala. " In novo leto je pred nami, si se že pozabavala s kakšnim Spolzgadovcu? " se je pozanimala, nato pa še dodala " jaz sem se že in ob meni je bila takret Melory, gotovo jo poznaš, saj je iz Gryfondoma . " Dobro sva se pozabavali z njimi ".
Nazaj na vrh Go down
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeSob Maj 03, 2008 11:37 am

((Sorry za čakanje, mt ma probleme ... :S))

Leyla se je nasmehnila v znak pritrditve in prisedla. "Vsekakor si zaslužijo." Zavzdihnila je, kot da jo njihovo obnašanje neizmerno žalosti in se nato na glas zarežala. "No, ja, ne bi mogla reči, da sem se ravno pozabavala, sem ji pa rešila življenje, čeprav je to pri njih skoraj isto. Raje bi umrli od ponosa, kot pa da priznajo, da jim je Gryfondomovka rešila življenje." Uživaško se je stegnila za Arwenino knjigo in preletela platnico. "Melory? Seveda jo poznam, saj sva prijateljici. Ravno zadnjič sva spet naklepali izlet v kuhinjo." Zadovoljno se je obliznila ob misli na vročo čokolado z rumom. "Si že bila kdaj v kuhinji? Splača se iti, verjemi."
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 11:44 pm

(( Ni blema, sej vem kak je Wink ))

Arwen jo je nekoliko presenečeno, a vendar občudojoče pogledala ine dejala " rešila življene Sereni, to pa je nekaj. Res je preveč so ponosni in celo preponosni, kar jih bo stalo marsičesa, se je nasmehnila. Leyla se ji je zdela zelo zabavna in prav uživala je v pogovoru z njo." Melory je zelo pogumna in prijazna, zelo dobro sva se pozabavali zadnjič s Spolgadovcim. Ko se spolnim kako so nama grozili potem pa pobegnili, ko sem malo zasikala. Saj veš, da sem luskus? " se je nekoliko previdno nasmehnila, saj ni vedela kakšen bo odziv Layle na to vprašanje in resnico o njej.
" V kuhiinji sem bila samo dvakrat in postrežba je res enkratna. Kdaj se lahko skupaj zmenimo jaz, ti in Melory, ter gremo skupaj v kuhinjo. Poleg tega lahko še na hodniku srečamo kakšnega Spolzgadovca in se pozabavamo z njim ".
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Knjižnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjižnica   Knjižnica Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Knjižnica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Plameneče zlo :: Arhivi :: Arhiv 1.-
Pojdi na: