Plameneče zlo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plameneče zlo

Potomka Marka Neelstina hoče končati očetove namere ... Vendar so se tokrat tri čarovniške šole združile in se ji postavile po robu. Jim bo uspelo premagati ponovnega nasprotnika?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Pogovori o HP filmih in knjigah

Go down 
+2
Cassius
Serena
6 posters
AvtorSporočilo
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 6:52 pm

Tukaj pa se pogovarjamo o Harry Potter izdelkih...
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:18 pm

Ste že slišal da bo 7 film v dveh delih? cyclops
Nazaj na vrh Go down
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:19 pm

Zakaj pa to dobr? confused
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Blair
V.I.P.
V.I.P.
Blair


Število prispevkov : 28
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 30/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:20 pm

sam ena beseda: WTF?!
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:28 pm

tazadn del bo šele leta 2011 izšou!!! Za 7 knjiga bodo lohk dva dela naredl, za 5 knjigo, ka je bla pa najdaljša od vseh, so pa najkrajši film naredil!!! Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Blair
V.I.P.
V.I.P.
Blair


Število prispevkov : 28
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 30/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:31 pm

okey film v dveh delih je bedn narest, sam bo pa po eni strani prou, ker ne bodo pol tričetrt stvari vn vrgl.
Nazaj na vrh Go down
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:33 pm

Ja sam jz bom film v dveh letih predn drug del pride pozabila Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Marilyn
Čarovnica
Čarovnica
Marilyn


Število prispevkov : 12
Šola : Bradavičarka
Letnik : 3.letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:39 pm

evo še moje mnenje...js knjig o harryju nism prebrala še niti ene in čist preprosto raj počakam na film, čeprov vsi govorijo da je knjiga bol podrobna in vse to...sej je res pač da je knjiga bo lsam men se jo enostavno res ne da brt...

pa še res je pa tut da pr vsakmu filmu več k pou dogodkou iz knige spustijo...
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:56 pm

Ja, sm 4 film mi je pa obupen... Z Durmstranga pa Beauxbatons pridejo že po 20 minutah, ka v knjig šele na 200 strani!! Pa z Beauxbatonsa so prkazane sm punce??? Sad Sad Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimePon Mar 31, 2008 8:28 pm

Sedmi film bo v dveh delh zaradi dolžine knjige in ker je v knjigi opisanih toliko stvari, da jih pač ne morejo izrezati.
Mene je najbolj razočaral peti film. Mislim, glede igranja in to ... Se mi zdi Emma Watson še najboljša igralka.
Aja, ne moreš pričakovati, da se bojo dogodki dogajali točno po vrstnem redu, Cassius. In meni je bila super ideja, da so bile z Beauxbatonsa same punce, saj so bili iz Durmstranga sami fantje.
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 8:29 pm

Ne, mene pa mot, ka pol majo eni čist drugačno predstavo o šolah...
Nazaj na vrh Go down
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 8:44 pm

Tud midve z Leylo (skos pišem Layla porkaduš) sva nardile pač te dva nova doma po Leylini vtisu, kakršni so se ji pač zdeli. Zaenkrat se mi zdi, da sva kar dobro spisale opise domov. Sicer pa ja, res bi lahko malo bolj v filmu predstavili ostali dve šoli. V knjigah je temu namenjen kar precejšen del besedila.
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 8:48 pm

Drgač se mi zdi zamisel enkratna, enkrat sm imel že podobno idejo, vse to z drugimi šolami.

Ker nej bi bla spisana enciklopedija od HPja, upam da bodo v njej opisane tud druge šole..... Drgač pa Beauxbatons - my favourite!

Drgač sta pa zadeli z opisi drugih šol!! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSre Apr 02, 2008 9:12 pm

Hvala, Cassius (ej, a te lahko kličem Cas?). Pač, ne vem, no, saj spol po mojem ni pomemben, važno da so v filčmu zadeli značaj šole.
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 4:56 pm

Lohk me kličeš Cass - itak al pa... ne vem, klič me kukr me hočeš!
Nazaj na vrh Go down
Chiara
Čarovnica
Čarovnica
Chiara


Število prispevkov : 3
Age : 30
Šola : Bradavičarka
Letnik : 3. letnik
Registration date : 03/04/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 5:04 pm

Leyla je napisal/a:
Sedmi film bo v dveh delh zaradi dolžine knjige in ker je v knjigi opisanih toliko stvari, da jih pač ne morejo izrezati.
Mene je najbolj razočaral peti film. Mislim, glede igranja in to ... Se mi zdi Emma Watson še najboljša igralka.
Aja, ne moreš pričakovati, da se bojo dogodki dogajali točno po vrstnem redu, Cassius. In meni je bila super ideja, da so bile z Beauxbatonsa same punce, saj so bili iz Durmstranga sami fantje.

Ja Emma je...najboljša men:) Ja men je blo to tut cool, pač dve popolnoma ločeni pa Bradavičarka, ko ma mešano. Sicer mi je butast da bo razlika, če bo...v izidu...ampak ne mormo nč narest
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 5:13 pm

Men je Bauxbatons favourite- sm pol ka pa gledaš nastop v Veliki dovorani(beda) kr eni metuljčki, Durmstrang je pa tm the best... Tist ognjeni prič!
Nazaj na vrh Go down
Chiara
Čarovnica
Čarovnica
Chiara


Število prispevkov : 3
Age : 30
Šola : Bradavičarka
Letnik : 3. letnik
Registration date : 03/04/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 5:15 pm

Ja, no pač tko so se odločl...Sej so drgač usi cool
Nazaj na vrh Go down
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 2:35 pm

Mja, no, tist nastop je bil resno beda, ampak vsega ne moreš imeti Wink
Nazaj na vrh Go down
Cassius
Čarovnik
Čarovnik
Cassius


Število prispevkov : 58
Age : 29
Šola : Beauxbatons
Letnik : 3 letnik
Registration date : 31/03/2008

Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 7:39 pm

Dursmtrang pa tm rulza! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pogovori o HP filmih in knjigah Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pogovori o HP filmih in knjigah   Pogovori o HP filmih in knjigah Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pogovori o HP filmih in knjigah
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Plameneče zlo :: Arhivi :: Arhiv 1.-
Pojdi na: