Plameneče zlo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plameneče zlo

Potomka Marka Neelstina hoče končati očetove namere ... Vendar so se tokrat tri čarovniške šole združile in se ji postavile po robu. Jim bo uspelo premagati ponovnega nasprotnika?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Dvorana Ajneneperh

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeNed Mar 30, 2008 5:19 pm

V tej dvorani je zrcalo v katerem vidimo najgloblje skrite želje. Ime iz desne proti levi lahko prevedemo v besedo 'Hrepenenja'. Veliko ljudi je pred njim oz. zaradi njega znorelo.
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 9:40 pm

Melory se je tiho prikradla do dvorane Ajneneperh. Ni si hotela nakopati še več težav, zato je pazila, da jo dko ne ujame, ker se je bala, da bi ji kaj spet očitali. Končno je bila na varnem v dvorani in tiho je zaprla vrata. Po prstih se je odmaknila od vrat in nekaj časa tiho poslušala, če bi kdo prišel mimo. Vse je bilo tiho in Melory je veselo odšla do ogledala, ki je stalo sredi sobe. Dotaknila se je okvirja in zavzdihnila: "Mnoge ljudi je popeljalo v svet iluzije..."
Stopila je naravnost pred njega in pogledala vanj, a zmotili so jo koraki in hitro je pogledala proti vratom, ki so se odprla in notri je stopila...

((Arwen?))
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 10:41 pm

Arwen ni mogla spat in potihem se je odpravila do dvorane Ajneneperh ozrla se je okoli sebe saj je pričakovala, da bo naletela na kakšnega spolzgadovca ali koga drugega, ko se je prepričala, da ni nikogar se je odpravila proti vratom se ustavila še enkrat pogledala okoli počakala nekaj časa poslušala nato pa odprla vrata. Ko je vstopila je zagledala neko dekle in posvetilo se ji je, da jo je videla za gryfondomsko mizo pogledala jo je bila je njene starosti in ji čisto potiho rekla " živjo" .Ni pričakovala koga saj je bila prepričana, da ni nikogar in bila je zelo presenečena.





(( Melory))
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 10:52 pm

Melory je zagledala dekle, ki jo je zgolj navidez poznala. Bila je iz Beauxbatonsa in zdelo se ji je, da je isti letnik kot ona. Tiho jo je pozdravila: "Živjo." po prstih je prišla do nje in zaprla vrata, šele ko so bila zaprta si je upala malce glasneje reči. "Sem Melory taylor. Pa ti?" je vljudno vprašala in se zraven spraševala, zakaj je tako vljudna. verjetno je bilo to, zato ker se je sredi noči sprehajala po šoli in ni pričakovala nikogar.
Nasmehnila se je in prisluhnila, nikogar ni bilo na hodniku zato je sproščeno opazovala dekle, ki je vstopilo v sobo in nato rekla: "Nisi mogla spat." to je bila trditev in ne vprašanje, saj se je iz istega razloga ona znašla v tej sobi.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:02 pm

Arwen je stopila nekoliko bližje dekletu in se ji predstavila " jaz sem pa Arwen Undomiel me veseli, da sva se spoznali"pri tem pa se ji je vzvišano nasmehnila. Ko so bila vrata zaprta ji je pritrdila na njeno trditev " da nisem mogla spati in sem se odločila, da pridem sem čeprav ni najbol varno saj veš spolzgadovci prežijo na vsakem vogalu in iščejo nove žrtve" pri tem pa se je zresnila.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:06 pm

Melory se je strinjala in je pokimala: "Spolzgad je res postal grozen, spravljajo se na vse kar je živo in pomojem tudi neživo. Najhuje je če nisi čistokrven, jaz imam vsaj to srečo, čeprav potem na koncu vseeno grem pomagati tistemu na katerega se spravijo in mi to ne pomaga kaj dosti." zmajala je z glavo in resno nadaljevala: "Temna vladarica pa tudi neprestano dobiva nove žrtve, čudež je, da iz moje družine ni še nihče umrel, čeprav pomojem moja starša ne bo ubila." bila je jezna na svoje starše in na njuno podpiranje te grozne ženske, ki je vse naokoli pobijala.
"Ne razumem kaj je tako zabavnega v tem, da se spravljajo nad druge..." je zamišljeno pristavila in pogledala Arwen.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:20 pm

" Spolzgadovci so nemogoči napadejo te od zadaj mislim reči napadejo, ko se ti prikrade za hrbet in vate izstreli urok kako se lahko pri tem braniš, ne moreš se saj se to učimo šele v zadnjem letniku šole" je brezupno dejala in jo pogledala naravnost v oči. " Spravljajo se na njižje razrede namesto, da se kosajo s sebi enakimi". " Se strinjam , če pomagaš brezkrvnežu potem te napadejo, tako kot, da si ti tudi zakaj jih sploh napadajo saj niso krivi, da so iz takšne družine"." Temna vladarica" je na glas rekla Arwen to je bila ena izmed njenih najljubših tem. "Hm" se je zamislila in naposled dajala " maščuje svojega očeta, čeprav ji ni treba pobiti vseh, očitno se ji zdi pobijanje ljudi zabavno tako kot se je zdelo njenemu očetu" je še kar zamišljena dejala Arwen. " Kaj je pri tem tako zabavnega težko vprašanje# je rekla Arwen " njej se zdi zabavno, da kaznuje ljudi, ki so ubili oziroma pripomogli pr propadu njenega očeta" je naposled dejala Arwen in še dodala " vsakega, ki muči si predstavlja, da pri tem pokaže, da je čist takšna kod oče in da, če bi bil še živ, bi bil ponosen nanko" je dejala Arwen in strmela v Melory.


Nazadnje urejal/a Arwen Undomiel Sob Apr 05, 2008 11:34 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:31 pm

Melory je prikimala in dodala: "Če bi zasedla to šolo in bi se morali odločiti ali se ji pridružimo ali umremo bi jaz izbrala smrt." je rekla in vedela je, da je res. smrti se ni bala, nasprotno ljubila je tveganje in vsako srečanje s smrtjo se ji je zdelo preprosto čudovito, čeprav se je je za las izognila.
"Ta žeska preprosto ni normalna, preveč smrti povzroča in včasih ubija brez razloga, njen oče je vsaj ubijal samo tiste, ki se mu niso hoteli pridružiti, ona pa ubija nedolžne otroke." je zgroženo pripomnila ob spominu na članek v časopisu, kjer je prebrala, da je bila umorjena šestletna deklica, ki je bila povrhu še čistokrvna, njena starša pa sta bila še živa in jima ni grozila nevarnost. "Koliko smrti bo še povzročila preden jo kdo ustavi?" je zamišljeno vprašala in pogledala ogledalo sredi sobe, ki je bilo navidez zgolj obišajno staro ogledalo.
"Neprestano imam občutek, ko se s kom pogovarjam ali, ko komu pišem, da je to zadnjič. vedno se bojim, da se jim bo kaj zgodilo." je žalostno rekla in se zastrmela v Arwen. zanimalo jo je, če je ona že koga izgubila temni vladarici, a ni je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:43 pm

Presenečeno se je zazrla v Melory in dejala " zanimivo mišljenje, jaz nevem kaj bi naredila, njen oče mi je bil vščič pa čeprav, ga nisem poznala zato nevem, se pa strinjam stabo, da je nora čeprav je bil njen oče tudi sicer malo manj a tudi in je ubijal skoraj samo brezkrvneže". In se pri tem vzvišano vzravnala nato pa nadaljevala " res je, da brez razloga pobija otroke, to njen oče nebi nikoli storil on je ubijal zaradi sovraštva". " Meni nebo umrl nihče v to sem prepričana, saj sta oba starša jedca smrti in vsi družinski člani a vsjeno sem jezna na temno vladarico saj je ubila enega moji zelo dobrih prijateljov" in pri tem žalosno povesila pogled. " A pustimo sedaj to temo imam eno vprašanje zate ali si srečala kakšnega spolzgadovca na poti sem? " pri tem pa veselo dvignila pogled, saj se ji je porodila čudovita zamisel, da bi lahko zagodl kakšnemu spolzagduvcu.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:46 pm

Melory se je zamislila in se poizkušala spomniti poti do dvorane. "Zdi se mi, da ne." je naposled odvrnila, saj res ni vedela, če je koga videla, a zdelo se ji je, da ni saj bi opazila.
Končno je odločno zmajala z glavo in rekla: "Ne. zakaj?" postala je radovedna in ker je bila v fazi radovednosti je grozilo, da iz nje izbruhne ploha vprašanj, a se je zadržala.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:53 pm

Arwen jo je žalostno pogledala na posled pa dejala " mislila sem, da bi kakšnemu spolzgaduvcu pripravila presenečenje mislim reči past, da bi ga napadla in mu pokazala kako se znajo braniti nižji razredi oziroma koko znajo napadati" pri tem pa se je nasmehnila nato pa dejala " pomisli še enkrat saj veš zeleno srebrna barva, kača " in se zopet nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeSob Apr 05, 2008 11:57 pm

Melory je razočarano zmajala z glavo: "Ne, nobenega škoda... Čeprav, že samo, če si to predstavljam se mi zdi super." je zamišljeno dodala in se zasmejala. "Čeprav če bi se pogledala v tisto ogledalo sigurno ne bi videla sebe kako napadam spolzgadovce. To bi bila prevelika čast za njih." je zaničljivo dejala in se naposled nasmehnila: "Upam, da bom kdaj imela priložnost naskrivaj prekleti spolzgadovca." že misel na to ji je vlila novo upanje, da bo nekoč maščevala vse mrtve in se znebila spolzgadovcev ali pa se jim vsaj maščevala za napade.
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:02 am

Arwen je zopet razočarano pobesila pogled a že so jo Meloryjine naslednje besede spravile v smeh. Nenadoma pa jo je prešinila ideja in rekla je, " če se sedajle spraviva v posteljo ne bova mogle zaspati, zato predlagam, da se neopazno sprehodiva po hodnikih in poiščema kakšnega spolzgadovca in mu pokaževa kako dobri smo ostali domovi mislim reči tudi ostale šole v čaranju " pri tem pa se je zelo na široko zasmejala in pogledala Melory.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:06 am

Melory se je nasmehnila in ta nasmeh ni kazal na nič dobrega, bila je dobre volje in pripravljena na tveganje, ker je le za to živela. Pokimala je in rekla: "Se strinjam s tabo, te spolzgadovske podgane se sigurno plazijo po šoli in iščejo nove žrtve. Edino kar morava še arediti je to, da si druga drugi paziva hrbet, da naju ne napadejo od zadaj ali pa, da naju ne ujame kakšen profesor." veselo se je smehljala in komaj čakala, da gresta: "Komaj čakam, da koga napadem."
Nazaj na vrh Go down
Arwen Undomiel
Čarovnica
Čarovnica
Arwen Undomiel


Število prispevkov : 84
Age : 30
Šola : Beauxbatons
Letnik : 2. letnik
Registration date : 02/04/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:12 am

Arwen je kar žarela od veselja in bila je polna adrenalina, da pokazala tem goljufom in ni je bilo strah ničesar. " Ko bova napadle enega izmed teh goljufov in če pride profesor morava reči, da sva bile v kuhinji ali pa kaj takšnega, ko sva slišale korake in sva na plano potegnili palici za obrambo, ko naju je spolzgadovec napadel ali nekaj podobnega" je dejala Arwen in bila tako navdušena. Na to pa je rekla " najbolje, da se kar odpraviva saj je ura že štiri zjutraj in kmalo bojo budni vsi profesorji" in že stopila proti vratom.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Čarovnica
Čarovnica
Melory


Število prispevkov : 61
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 31/03/2008

Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:15 am

Melory je živahno pokimala in ji sledila k vratom pogledala je še enkrat po sobi in se odločila, da bo kmalu spet prišla k ogledalu, ker jo je zanimalo kaj je njena največja želja in to je lahko izvedela zgolj od ogledala. "Pojdiva." je pritrdila in nato sta skupaj z Arwen odšli iz dvorane.

((Piši kje naprej))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dvorana Ajneneperh Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana Ajneneperh   Dvorana Ajneneperh Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Dvorana Ajneneperh
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Velika dvorana

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Plameneče zlo :: Arhivi :: Arhiv 1.-
Pojdi na: