Plameneče zlo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Plameneče zlo

Potomka Marka Neelstina hoče končati očetove namere ... Vendar so se tokrat tri čarovniške šole združile in se ji postavile po robu. Jim bo uspelo premagati ponovnega nasprotnika?
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Leyline zgodbe

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Leyline zgodbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Leyline zgodbe   Leyline zgodbe Icon_minitimePon Mar 31, 2008 8:59 pm

Posvečeno in napisano za mojo žveždico - saj sama ve

Ljubim te iz dna mojega srca … Vse moje bitje hrepeni po tebi … In ti to veš … Pa me vseeno pospremiš s hladnimi, brezbrižnimi pogledi, ko se trudim dostojanstveno stopati mimo tebe. Ko se trudim, da te ne bi pogledala in se ti nasmehnila … Ko se trudim, da bi te pozabila. A ne gre – ti si vedno tu. Vedno si nekje v moji glavi … Ko stopam proti šoli, ko grem domov. Ko ležim v postelji se pred mano nenadoma prikaže tvoja podoba, v glavi mi odzvanja tvoje ime, tako ljubo, tako naravno. Ki bi ga rada kričala dolgo v noč, medtem ko bi drhtela na tvojih rokah.
Trudim se, da se ne osmešim pred tabo, da se obnašam prav tako vzvišeno in hladno kot ti, čeprav mi v notranjosti srce poka in krvavi. Čeprav bi se rada zaprla v temno sobo, kjer bi si lahko izjokala srce, kjer bi lahko svojo bolečino prelila v uničene predmete, v hladno srebro in rdeče kaplje na tleh.
Tvoje oči me hladno opazujejo, ko se trudim ne kričati tvojega imena, ko se trudim zadržati krik, vedno prisoten nekje v meni.
Morda veš, kakšno bitko bijem v sebi … Morda veš, za vse neprespane noči … za vse noči, ko sem sedela na postelji in si izjokala oči in ko je jokalo moje srce s krvavimi solzami, vtisnjenimi na moji beli koži. Za vse duševne rane, ki si mi jih zadal s svojo brezbrižnostjo …
Tisti tvoj 'love you', ki v resnici ne pomeni nič. Morda ti še do prijateljstva z mano ni in to boli bolj, kot bi mi zabadal razbeljen nož v telo.
Saj te bom pozabila. Pozabila te bom, te zakopala, zaklenila v moj najbolj skriven kotiček. Toda srce se ne bo nikoli zacelilo toliko, da bi bila sposobna ljubiti kogarkoli, tako kot ljubim tebe. Oh, seveda, ne bom več mislila na tebe, vendar te ne bom nikoli prebolela. Nikoli zares.
Nazaj na vrh Go down
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Leyline zgodbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Leyline zgodbe   Leyline zgodbe Icon_minitimePon Mar 31, 2008 9:03 pm

O groza pa ne tega Embarassed Embarassed Embarassed

A moram povedat kok obožujem tole zgoraj spisano. Najboljši del mi je pa tale:
Ki bi ga rada kričala dolgo v noč, medtem ko bi drhtela na tvojih rokah.
Trudim se, da se ne osmešim pred tabo, da se obnašam prav tako vzvišeno in hladno kot ti, čeprav mi v notranjosti srce poka in krvavi.


Najlepš Leyline zgodbe 725385 Leyline zgodbe 25217
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Leyla
Predstavnik Gryfondoma
Predstavnik Gryfondoma
Leyla


Število prispevkov : 97
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 2. letnik
Registration date : 28/03/2008

Leyline zgodbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Leyline zgodbe   Leyline zgodbe Icon_minitimePon Mar 31, 2008 9:08 pm

Hihi. Pa ravno tega. Ja, ta del je res nekam realističen, se ti ne zdi?
Nazaj na vrh Go down
Serena
Predstavnik Spolzgada
Predstavnik Spolzgada
Serena


Število prispevkov : 157
Age : 31
Šola : Bradavičarka
Letnik : 4. letnik
Registration date : 28/03/2008

Leyline zgodbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Leyline zgodbe   Leyline zgodbe Icon_minitimePon Mar 31, 2008 9:32 pm

Pa še kako je realističn. Sam si tok težko priznaš , da je dejansko tist razočaranje okol tebe resnica.
Nazaj na vrh Go down
https://plamenece-zlo.slovenianforum.com
Sponsored content





Leyline zgodbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Leyline zgodbe   Leyline zgodbe Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Leyline zgodbe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Melory: Pesmi in zgodbe

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Plameneče zlo :: Arhivi :: Arhiv 1.-
Pojdi na: